Světový pohár
v parkurovém skákání

CSI ***W - CSIU25 A - CSIJ A - CSI YH

23.-26.6.2016

Světový pohár v Olomouci s domácí jezdeckou hvězdou

Do zahájení mezinárodních parkurových závodů zařazených do Světového poháru – J&T Banka CSI3*W Olomouc 2016 – zbývá ještě měsíc, ale pořadatelé již tuší, do bude na kolbišti v Olomouci Lazcích nejvýše postaveným jezdcem ve světovém žebříčku...

Podrobné informace najdete v přiložené tiskové zprávě.

Závody otevřené k přihlašování

Závody CSI3*-W, CSIU25-A, CSIYH1* a CSIJ-A jsou otevřeny k přihlašování. Přihlašování na závody probíhá výhradně přes národní federaci pomocí přihlašovacího systému FEI entry system.

Čeští jezdi, kteří se chtějí závodů účastnit, prosíme posílejte přihlášky na info@cjf.cz.
Junioři a mladí jezdci pošlete přihlášku také v kopii reprezentačnímu trenérovi Zdeňkovi Žílovi na adresu staj.zila@seznam.cz.
Děkujeme

J&T Banka CSI3*W Olomouc s rekordním televizním pokrytím

Mezinárodní parkurové závody Světového poháru J&T Banka CSI3*W Olomouc 2016, které se uskuteční od 23. do 26. června, se mohou letos pochlubit rekordním televizním pokrytím. Vzhledem ke kolizi s fotbalovým Eurem toho nebylo vůbec snadné dosáhnout!

Podrobné informace najdete v přiložené tiskové zprávě.

Světový pohár v Olomouci čeká šest jezdeckých túr

Mítink Světového poháru v parkurovém skákání J&T Banka CSI3*W Olomouc, který hostí ve dnech 23. až 26. června areál ESC Olomouc, nabídne jezdcům i divákům hned šest různých soutěžních túr. Během čtyřdenního programu proběhne bezmála dvacet soutěží.

Podrobné informace najdete v přiložené tiskové zprávě.
Foto archiv pořadatele.

Světový pohár v Olomouci další tři roky s J&T Bankou

Přesně čtyři měsíce před zahájením mezinárodních závodů v parkurovém skákání jejich pořadatelé oznámili velmi příznivou zprávu. Tato akce proběhne opět pod hlavičkou generálního partnera, kterým se na další tři ročníky stává J&T Banka.

Podrobné informace najdete v přiložené tiskové zprávě.

J&T Banka CSI3*W Olomouc 2016 bude kvalifikací pro evropu

Závody J&T Banka CSI3*W Olomouc zařazené do Světového poháru v parkurovém skákání proběhnou letos již třetím rokem. Tentokrát bude jejich termín od 23. do 26. června 2016, což je oproti předešlým letům o něco později.

Podrobné informace najdete v přiložené tiskové zprávě.

CSI***W OLOMOUC 2015

Úspěšný průběh akce J&T Banka CSI3*-W Olomouc 2015

Česká republika prožila parkurový vrchol sezony 2015. V olomouckém Equine Sport Centru proběhly od 11. do 14. června závody Světového poháru – J&T Banka CSI3*-W Olomouc.
Ty přilákaly enormní počet jezdců a koní, stejně tak nadšených diváků.

Podrobné informace najdete v přiložené závěrečné tiskové zprávě.

Foto Tomáš Holcbecher

Parkurovou Grand Prix v Olomouci vyhrál Němec Schmid

Vrcholem mezinárodních závodů Světového poháru J&T Banka CSI3*W Olomouc se stala Grand Prix, jež byla navíc kvalifikačním závodem pro letošní mistrovství Evropy a olympijské hry v roce 2016. Vítězství putovalo do Německa zásluhou Maximiliana Schmida. Do nedělní hlavní soutěže postoupilo 50 nejlepších dvojic z tvz. Diamond Tour, která měla své úvodní dva díly v pátek a v sobotu. Někteří jezdci a koně se museli potýkat nejen s nástrahami těžkého parkru s překážkami vysokými 160 centimetrů z dílny světoznámého stavitele Olafa Petersena, ale také s rozmary počasí.

Podrobné informace najdete v přiložené tiskové zprávě.

Foto Tomáš Holcbecher

Náročná sobota při světovém poháru v Olomouci

Velmi náročná zkouška čekala na jezdce a koně startující v sobotní Diamond Tour mezinárodních závodů Světového poháru v parkurovém skákání – J&T Banka CSI3*W Olomouc. Pouze čtyři dvojice dokázaly parkur vysoký 150 centimetrů překonat bez penalizace.

Podrobné informace najdete v přiložené tiskové zprávě.

Foto Tomáš Holcbecher

Výsledky a Live Score

Živé vysílání

Odebírat Newsletter